Kā izmērīt to, ko nevar izmērīt? Ātri.

Lietot Timbeter ir viegli.

 

Personai, kas mēra krautni ir to jānofotografē. Aplikācija parāda krautnes lielumu. Lietotne ļauj izmērīt krautnes virsmas laukumu pat tad, ja tās sastāvā ir apaļkoki ar neparastiem izmēriem. Timbeter ir 4 mērīšanas opcijas: diametrs, blīvums, krautnes un kravas auto mērīšana. 

Ja tiek mērīti diametrs, aplikācija saskaita arī kaudzes apaļkoku skaitu , vidējo diametru, katra apaļkoka diametru atsevišķi un tilpumu kubikmetros. Diametrus var filtrēt: piemēram, var skatīt tikai apjomu starp 15-25cm. 

Krautnes blīvuma mērīšana ļauj noteikt blīvuma koeficientu papīrmalkai un kurināmajai malkai. Mūsu risinājums arī norāda apaļkoku skaitu, to diametrus un izmērītā apjoma vidējo diametru. 

Krautnes mērījums arī sniedz tilpumu kubikmetros, pielietojot no datiem iegūto blīvuma koeficientu. Kravas automašīnas mērījumi ļauj izmērīt katru kravu automātiski. 

Visi mērījuma dati - lielums, atrašanās vieta, datums un laiks, kā arī veidi, tiek saglabāti kopā ar uzņemto attēlu. Visi dati tiek noglabāti digitālā mākonī un ir viegli pieejami un izpētāmi.


Pēc mērījuma veikšanas lietotājs var atzīmēt individuālus apaļkokus kā brāķus un norādīt iemeslu: piemēram nepareizs diametrs vai puvums. Uzglabāšanas modulī uzņēmumi var ievadīt parastos brāķa iemeslus, tie kļūst pieejami kā izvēle aplikācijā. Sākotnēji lietotne piedāvā šādas opcijas: nepareizs diametrs, puvums, nepareizs izmērs un nepareizs izliekums.


Timbeter arī piedāvā noliktavas moduli, kas sniedz aktualizētu noliktavas pārskatu, un no kura informāciju var viegli lejupielādet Excel formātā.

Turklāt, Timbeter var integrēt ar uzņēmumu iekšējām sistēmām, piemēram, CRM, grāmatvedību, algu sistēmām vai ERP, tādejādi sniedzot ievērojamu atbalstu pārdošanas, loģistikas un ziņošanas nozarēs. 

Papildinformācija ir pieejama lejupielādējot android lietotāja rokasgrāmatu šeit.

TIMBETER UNIKĀLAIS UZGLABĀŠANAS MODULIS

Timbeter uzglabāšanas modulis nodrošina tiešsaistes pārskatus par dažādiem veiktajiem mērījumiem. Pāris klikšķu rezultātā uzglabāšanas modulis ātri un efektīvi organizē krājumus, sniedz aktīvo krājumu statusu un izveido pārskatus.

Uzglabāšanas moduli var lietot divos veidos:

Kā karti, vai kā tabulas kur lietotājs var viegli filtrēt nepieciešamo informāciju atbilstoši savām prasībām - līguma numurs, atrašanās vieta, koku sugas un citi filtri. Visus datus var viegli lejupielādēt Excel faila formātā. Iespējas ir bezgalīgas!


Visas pielāgotās izvēles ir sinhronizētas ar mērījuma aplikāciju. Izvēlē ietilpst sekojošās īpašības - sugas, garums, kvalitāte un cena. Uzglabāšanas statusa tiešsaistes pārskats ļauj viegli izplānot papildu darbības. 

Uzglabāšanas modulim ir augstākās klases pārskatu izveidošanas funkcionalitāte, dodot Jums iespēju tos izveidot dažu klikšķu rezultātā. Lietotāji izvēlas mērījumus un Timbeter automātiski izveido pārskatu, aprēķinot dažādu sortimentu vērtību. Šādi, mēs samazinām datu apstrādi, atvieglojot informācijas apmaiņu starp uzņēmumiem.

Inventarizācijas funkcionalitāte efektīvi un precīzi uzskaita krājumus. Vadība, kuras pamatā ir sortiments, ļauj noteikt visas pārpalikuma vai deficīta sugas.  

Lai iegūtu papildinformāciju, lejupielādējiet lietotāja rokasgrāmatu šeit.